Siffra: 637788161003
| Installationstyp: | Fristående |
|---|---|
| Form: | Oval |
| Material: | Mineral Composite |
| Överfyllnadsskydd: | Utan översvämning, Yttre överflöde |
| Yta: | Glans |
| Mått: | L: 1587 mm W: 733 mm H: 705 mm |
| Dolomite cover: | Ja |
| Nettovikt : | 132 kg |
| Bruttovikt: | 140 kg |
| Badkarets volym: | 252 l |
| Pallet quantity: | 1 |
|
Färger:
Tillgängligheten av färgvarianter kräver bekräftelse. |
00 Evermite white 03 White 18 Snow white 30 Snow white matt 33 White matt 76 white/top-solid light grey 77 White/light grey 80 white/brown 81 white/dark grey 82 Top-solid white/top-solid brown 83 Light grey matt/ White matt 85 Top-solid white/dark grey 94 White/black 96 Top-solid white/top-solid black 98 White / Top-solid black |
| SIPHON FÖR BATTUBB UTAN ÖVERGÅNG 1037191 |
|
|---|