Siffra: 625477171103
| Installationstyp: | Fristående |
|---|---|
| Form: | Oval |
| Material: | Mineral Composite |
| Överfyllnadsskydd: | Integrerad |
| Handfatets placering: | Center |
| Yta: | Glans |
| Ytstruktur: | Brist |
| Mått: | L: 1677 mm W: 813 mm H: 600 mm |
| Nettovikt : | 115 kg |
| Bruttovikt: | 145 kg |
| Badkarets volym: | 330 l |
| Pallet quantity: | 1 |
|
Färger:
Tillgängligheten av färgvarianter kräver bekräftelse. |
00 Evermite white 03 White 18 Snow white 30 Snow white matt 33 White matt 76 white/top-solid light grey 81 white/dark grey 82 Top-solid white/top-solid brown 85 Top-solid white/dark grey 94 White/black 96 Top-solid white/top-solid black 98 White / Top-solid black |
| SIPHON FÖR BATTUBBAR MED INTEGRERAD ÖVERFLÖCK 1037172 |
|
|---|