Item number: 637788161003
| Installation type: | Independent |
|---|---|
| Formă: | Oval |
| Material: | Mineral Composite |
| Debordare: | Fără preaplin, Extern |
| Suprafaţă: | Lucios |
| Dimensiuni: | L: 1587 mm W: 733 mm H: 705 mm |
| Dolomite cover: | Da |
| Greutate netă: | 132 kg |
| Greutate brută: | 140 kg |
| Bathtub volume: | 252 l |
| Cantitatea paletilor: | 1 |
|
Culori:
Disponibilitatea opțiunilor de culoare necesită confirmare. |
00 Evermite white 03 White 18 Snow white 30 Snow white matt 33 White matt 76 white/top-solid light grey 77 White/light grey 80 white/brown 81 white/dark grey 82 Top-solid white/top-solid brown 83 Light grey matt/ White matt 85 Top-solid white/dark grey 94 White/black 96 Top-solid white/top-solid black 98 White / Top-solid black |
| SYFON DO WANNY BEZ PRZELEWU 1037191 |
|
|---|