Item number: 631270051003
| Installation type: | De blat |
|---|---|
| Formă: | Oval |
| Material: | Mineral Composite |
| Debordare: | Fără preaplin |
| Bowl Position: | Central |
| Suprafaţă: | Lucios |
| Dimensiuni: | L: 350 mm W: 480 mm H: 145 mm |
| Dolomite cover: | Da |
| Greutate netă: | 5 kg |
| Greutate brută: | 6 kg |
| Cantitatea paletilor: | 36 |
|
Culori:
Disponibilitatea opțiunilor de culoare necesită confirmare. |
00 Evermite white 03 White 18 Snow white 24 Black matt (dots) 30 Snow white matt 33 White matt 34 Graphite matt (dots) 36 Black matt 71 Light grey matt 72 Dark grey matt 73 Brown matt 76 white/top-solid light grey 81 white/dark grey 82 Top-solid white/top-solid brown 85 Top-solid white/dark grey 94 White/black 95 Black 96 Top-solid white/top-solid black 98 White / Top-solid black |