Item number: 631268061003
| Installation type: | Countertop |
|---|---|
| Shape: | Oval |
| Overflow: | No overflow |
| Bowl Position: | Centre |
| Surface: | Gloss |
| Texture: | None |
| Dimensions: | L: 380 mm W: 600 mm H: 150 mm |
| Dolomite cover: | Yes |
| Net weight: | 11 kg |
| Gross weight: | 12 kg |
| Pallet quantity: | 24 |
|
Colours:
The availability of colour options requires confirmation. |
00 Evermite white 18 Snow white 24 Black matt (dots) 30 Snow white matt 33 White matt 34 Graphite matt (dots) 36 Black matt 44 Granite graphite (dots) 54 Granite black (dots) 57 Stone grey matt 61 Light grey 63 Brown 71 Light grey matt 72 Dark grey matt 73 Brown matt 76 white/top-solid light grey 77 White/light grey 80 white/brown 81 white/dark grey 82 Top-solid white/top-solid brown 85 Top-solid white/dark grey 94 White/black 95 Black 96 Top-solid white/top-solid black 98 White / Top-solid black |