Numer: 641217040003
| Typ instalacji: | Nablatowe |
|---|---|
| Kształt: | Owalny |
| Materiał: | Mineral Composite |
| Przelew: | Bez przelewu |
| Położenie zlewu: | Środek |
| Powierzchnia: | Połysk, Mat |
| Wymiary: | L: 362 mm W: 380 mm H: 175 mm |
| Waga netto: | 7 kg |
| Waga brutto: | 8 kg |
| Pallet quantity: | 32 |
|
Kolory:
Dostępność wariantów kolorystycznych wymaga potwierdzenia. |
00 Evermite white 03 White 18 Snow white 30 Snow white matt 33 White matt |