Numer: 640462061003
| Typ instalacji: | Nablatowe |
|---|---|
| Materiał: | Mineral Composite |
| Przelew: | Bez przelewu |
| Powierzchnia: | Połysk, Mat |
| Struktura: | Brak |
| Wymiary: | L: 600 mm W: 430 mm H: 180 mm |
| Korek z Mineral Composite: | Tak |
| Waga netto: | 11 kg |
| Waga brutto: | 12 kg |
| Pallet quantity: | 24 |
|
Kolory:
Dostępność wariantów kolorystycznych wymaga potwierdzenia. |
00 Evermite white 03 White 18 Snow white 24 Black matt (dots) 30 Snow white matt 33 White matt 34 Graphite matt (dots) 36 Black matt 57 Stone grey matt 71 Light grey matt 72 Dark grey matt 73 Brown matt 95 Black |