Numer: 637788171003
| Typ instalacji: | Wolnostojące |
|---|---|
| Kształt: | Owalny |
| Materiał: | Mineral Composite |
| Przelew: | Bez przelewu |
| Powierzchnia: | Połysk |
| Wymiary: | L: 1687 mm W: 734 mm H: 705 mm |
| Korek z Mineral Composite: | Tak |
| Waga netto: | 139 kg |
| Waga brutto: | 165 kg |
| Pojemność wanny: | 268 l |
| Pallet quantity: | 1 |
|
Kolory:
Dostępność wariantów kolorystycznych wymaga potwierdzenia. |
00 Evermite white 03 White 18 Snow white 33 White matt 76 white/top-solid light grey 80 white/brown 81 white/dark grey 82 Top-solid white/top-solid brown 83 Light grey matt/ White matt 85 Top-solid white/dark grey 94 White/black 96 Top-solid white/top-solid black 98 White / Top-solid black |