Numer: 637778171003
| Typ instalacji: | Dościenne |
|---|---|
| Kształt: | Prostokątny |
| Materiał: | Mineral Composite |
| Przelew: | Bez przelewu, Zewnętrzny |
| Powierzchnia: | Połysk, Mat |
| Wymiary: | L: 1700 mm W: 855 mm H: 580 mm |
| Waga netto: | 133 kg |
| Waga brutto: | 165 kg |
| Pojemność wanny: | 263 l |
| Pallet quantity: | 1 |
|
Kolory:
Dostępność wariantów kolorystycznych wymaga potwierdzenia. |
00 Evermite white 03 White 18 Snow white 30 Snow white matt 33 White matt 76 white/top-solid light grey 77 White/light grey 80 white/brown 81 white/dark grey 82 Top-solid white/top-solid brown 83 Light grey matt/ White matt 85 Top-solid white/dark grey 94 White/black 96 Top-solid white/top-solid black 98 White / Top-solid black |
| SYFON DO WANIEN BEZ PRZELEWU 71806101 |
|
|---|---|
| SYFON WANNY Z PRZELEWEM 1037164 |
|