Zlewy przemysłowe

Marmite jest czołowym europejskim producentem wyposażenia łazienek z materiału Mineral Composite – nazywanego ceramiką XXI wieku. Tworzymy piękne, nowoczesne i niezwykle wytrzymałe umywalki, brodziki, wanny i zlewy przemysłowe. Wykorzystywana przez nas technologia lanego marmuru pozwala nam na projektowanie form niedostępnych przy użyciu innych metod. Nasze produkty z jednej strony zachwycają urokiem naturalnego kamienia, a z drugiej prezentują design zgodny z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Dzięki temu w ofercie Marmite znajdują się umywalki, wanny, brodziki i zlewy przemysłowe doskonale pasujące do łazienek Klientów indywidulanych, jak i modele odpowiednie do komercyjnych pomieszczeń sanitarnych urządzonych ze smakiem.

Wytrzymałe zlewy przemysłowe Marmite

Klienci cenią zlewy przemysłowe Marmite nie tylko za unikalny wygląd, ale również za znakomitą odporność. Zachęcamy do obejrzenia naszych testów wytrzymałości w zakładce Materiał. Eksperyment jasno pokazuje, że Mineral Composite radzi sobie lepiej w konfrontacji z upadającymi przedmiotami niż inne dostępne na rynku materiały. To oznacza, że żadne przypadkowe uderzenie nie grozi pęknięciem czy zbiciem zlewu przemysłowego lub innych elementów wyposażenia stworzonego przez Marmite.

Naszym Klientom udostępniamy również zestaw naprawczy Reapair Kit Marmite. To praktyczny i łatwy w obsłudze komplet do niwelowanie rys oraz zadrapań. Jeżeli na materiale z czasem zaczną pojawiać się drobne niedoskonałości, wystarczy użyć zestawu zgodnie z instrukcją, by zlew, brodzik czy wanna znów wyglądały jak nowe. Jakość naszych wyrobów potwierdzają liczne certyfikaty oraz międzynarodowe nagrody za design i wykonanie.

Szeroki wachlarz barw i faktur

Nasze zlewy przemysłowe dostępne są w wielu interesujących opcjach kolorystycznych. Proponujemy modne odcienie bieli, eleganckie szarości i grafity oraz ponadczasowe czernie w wariancie błyszczącym lub matowym. Katalog uzupełniają różne struktury materiału – od powierzchni gładkiej, poprzez imitację naturalnego kamienia oraz drewna, na bambusie i fakturze liścia kończąc.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF