Wanny z zabudową

Trendem przy projektowaniu łazienek są ostatnio wanny z zabudową. Są one bardzo praktycznym rozwiązaniem, które daje dodatkowo wiele możliwości aranżacyjnych. Wbrew pozorom sprawdzą się zarówno w przypadku dużych, jak i małych łazienek. Wszystko zależy tu od odpowiedniego zagospodarowania wnętrza i wykorzystania jego możliwości.

Relaks i komfort kąpieli

Decydując się na wanny z zabudową ma się pewność, że kąpiele będą czystą przyjemnością. Chwile relaksu w gorącej wodzie umilić może nie tylko odpowiednie oświetlenie i wystrój pomieszczenia, ale również sprzęt, który się w nim znajdzie. Wśród najnowszych trendów wyróżnić można m.in. odtwarzacze muzyki. To właśnie one coraz częściej pojawiają się w łazienkach po to, aby umilić spędzony w nich czas. Wanny z zabudową mogą być też doskonałym schowkiem do przechowywania rzeczy. Obudowę można zaprojektować w taki sposób, aby stała się miejscem przechowywania niezbędnych akcesoriów, kosmetyków czy środków czystości.

Rodzaje wanny z zabudową

Jeśli chodzi o materiał, którym mogą być obłożone wanny z zabudową, to możliwości jest tu sporo. Wielu Klientów stawia po prostu na płytki dobrane do wyglądu całego wnętrza. Dobrym rozwiązaniem są jednak gotowe obudowy, dostosowane do rodzaju i kształtu samej wanny. Ich montaż jest szybki i nie sprawia problemu.

Czym kierować się przy zakupie wanny z zabudową?

Decydując się na kupno wanny z zabudową, w pierwszej kolejności należy pomyśleć o zachowaniu przestrzeni w łazience. Jeśli pomieszczenie jest małe, to lepiej postawić na wannę narożną lub prostokątną. Te modele pozwolą zaoszczędzić nieco miejsca. Spore przestrzenie nie wymagają już stosowania takiej zasady. Posiadając dużą łazienkę, można więc bawić się formą i zdecydować się np. na wannę asymetryczną. Warto podkreślić, że wanny z zabudową nie muszą stać koniecznie tuż przy ścianie. Równie dobrze można ulokować ją w innym miejscu. Wówczas będzie można do niej wchodzić z każdej strony, a urządzenie stanie się jednym z centralnych elementów wystroju łazienki.

Szerokie spektrum możliwości

W naszym sklepie można znaleźć bogatą ofertę wanny z zabudową. Na wybór dogodnego modelu warto zdecydować się już na etapie projektowania łazienki. Wówczas łatwo zaplanować, w którym miejscu ma znaleźć się urządzenie i jak doprowadzić do niego instalację wodną.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF