Wanny z marmuru

Solidna, a zarazem stylowa wanna, to centralny punkt każdej eleganckiej łazienki lub pokoju kąpielowego. Dla wielu osób szczytem luksusu w kategorii łazienkowego stylu jest wanna z marmuru, kojarzona z pałacami oraz innymi luksusowymi wnętrzami. Rozwiązania oferowane przez firmę Marmite również przywodzą na myśl podobny standard – to między innymi wanny wykonane z certyfikowanego, niezwykle odpornego materiału Mineral Composite Marmite. Wybierając wannę lub inny element armatury łazienkowej z tego materiału, mają Państwo pewność jego przetestowanej trwałości – znacznie wyższej niż w przypadku na przykład armatury ceramicznej. Warto wspomnieć, że Mineral Composite Marmite to ekologiczny materiał, złożony z większości z dolomitu – czyli w pełni naturalnego surowca, powstałego już 250 milionów lat temu!

Wanna z marmuru? A może Mineral Composite?

Zaawansowanie technologiczne pozwala nam dostarczać Państwu coraz nowocześniejsze produkty. Wykonanie armatury z Mineral Composite (w jego skład wchodzi głównie wspomniana skała dolomitowa) to nie tylko możliwość zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości i trwałości wanien, ale również dowolność zastosowanej struktury oraz koloru. Na podstronach poszczególnych produktów znajdą Państwo dostępne opcje, które pozwolą nie tylko na ciekawą stylizację wanny, ale również dopasowanie jej do aranżowanego wnętrza. Wanny z marmuru zawsze kojarzyły się z luksusem – my możemy Państwu zagwarantować, że nasze, wykonane z naturalnego, prawdziwie szlachetnego surowca, również zagwarantują niezwykle ekskluzywny wygląd pomieszczenia.

Kamienna struktura wanny to nie wszystko

Sam materiał, z którego wykonana jest wanna, nie zapewni jednak pożądanego wrażenia. Aby wanna z marmuru, ceramiki czy wyprodukowana z jakiekolwiek innego surowca zachwycała swoją obecnością w pomieszczeniu, musi zostać również nieprzeciętnie zaprojektowana. Dlatego Marmite oferuje swoim Klientom tylko produkty, łączące w sobie bezkompromisową nowoczesność oraz ponadczasowość. W ofercie znalazły się zatem wanny o kształtach bardziej obłych, prostych i zaokrąglonych, ostrych, fantazyjnych, a także klasyczne wersje na nóżkach. Warto zastanowić się także, czy w planach mamy wannę wolnostojącą czy chcemy ustawić ją na przykład w rogu pomieszczenia – to także wpłynie na decyzję zakupową. Zapraszamy do wyboru opcji, która najbardziej trafia w Państwa gusta oraz pasuje do aranżowanego wystroju.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF