Wanny wolnostojące aranżacje

Prysznic czy wanna? Taki dylemat ma wiele osób, które projektują swoją łazienkę marzeń. Wizja wieczornej kąpieli w gorącej wodzie jest jednak na tyle kusząca, że w ostatnim czasie coraz chętniej wybiera się wanny wolnostojące. Aranżacje łazienek z ich udziałem są nowoczesne, oryginalne i bardzo ciekawe. Dzięki nim można stworzyć niepowtarzalny klimat i warunki znane z salonów SPA.

Zalety, jakie mają wanny wolnostojące

Aranżacje łazienek z wannami jasno pokazują, że tego typu urządzenie może znaleźć się zarówno w mniejszym, jak i większym pomieszczeniu. Wszystko zależy od odpowiedniego podejścia i efektu, jaki chce się osiągnąć. Wanny wolnostojące stanowią doskonałą dekorację pomieszczenia. Dodają wnętrzu szyku, oryginalności i prawdziwej elegancji. W mniejszych łazienkach sprawdzą się zwłaszcza retro wanny wolnostojące. Aranżacje tego typu pomieszczeń wymagają nieco więcej dbałości o szczegóły, ale efekty końcowe pracy zwalają z nóg. Decydując się na zakup takiego urządzenia sanitarnego, można stworzyć z łazienki eleganckie miejsce odpoczynku i relaksu. Wanny wolnostojące dodają wnętrzu luksusu. Ich zaletą jest również możliwość spędzania długich chwil w gorącej kąpieli, co sprawdzi się zwłaszcza w zimowe wieczory.

Z czego wykonane są wanny wolnostojące? Aranżacje, które robią wrażenie

Wybierająca wannę wolnostojącą, można nie ograniczać się w stosunku do materiału, z których są one wykonane. Urządzenie z miedzi czy kamienia nada całemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Niezwykle luksusowo wyglądają także wanny z drewna. Są one już jednak nieco droższe niż swoje poprzedniczki. Takie wanny długo utrzymują ciepło, dlatego kąpiel w nich jest jeszcze przyjemniejsza.

To nie tylko wanny wolnostojące. Aranżacje wykonane z dbałością o detale

Wybór samej wanny to nie wszystko. W pomieszczeniu ważna jest dbałość o każdy szczegół, dlatego niezwykle istotny jest również dobór odpowiedniej armatury. Ważne, aby współgrała ona z całością. Ciekawym rozwiązaniem, idealnym do dużych pomieszczeń, jest postawienie wanny wolnostojącej w centrum. Wówczas konieczny jest także zakup baterii wolnostojącej, która może być np. wygięta w miękki łuk. Wanny retro nie wymagają już takich zabiegów. W tym przypadku sprawdzi się prosta, elegancka instalacja dopasowana harmonijnie do samego urządzenia.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF