Wanny polskie, polscy producenci wanien

Nie sposób odmówić różnorodności ofertom, jakie prezentują obecnie polscy producenci wanien. W Polsce asortyment produktów jest coraz szerszy i ciekawszy, dzięki czemu można tworzyć niezwykłe realizacje łazienek i pokojów kąpielowych – w stylu nowojorskim czy skandynawskim. Coraz częściej wanny polskie to nie tylko klasyczne propozycje do zabudowy, umieszczane zazwyczaj w którymś z rogów pomieszczenia, ale także interesujące wanny wolnostojące, jakie nadadzą łazience luksusowego i ponętnego charakteru. Warto zapoznać się wannami na nóżkach w ofercie Marmite, na przykład serii Romance.

Najciekawsze wanny. Polskie i szwedzkie

Marmite to europejska firma, mająca korzenie w Szwecji – stąd czytelne nawiązania do stylu skandynawskiego oraz urokliwy minimalizm produkowanej armatury łazienkowej. Firma działa jednak również w Polsce, dostarczając konsumentom wanny trafiające w ich gusta i potrzeby. W ofercie marki można znaleźć wanny matowe oraz z połyskiem – niezwykle odporne na uderzenia oraz łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu.

Kształt dopasowany do Twoich potrzeb

Pośród katalogu produktów znajdą Państwo wanny do zabudowy oraz wolnostojące, które z łatwością można dopasować do reszty aranżacji łazienki – umywalek, toalety czy dodatkowej, opcjonalnej kabiny prysznicowej. Na stronach produktów z łatwością uzyskają Państwo informacje o wymiarach i pozostałą specyfikację techniczną, która pozwoli na wybranie optymalnego produktu do wyposażanego wnętrza. Polscy producenci wanien oraz inne firmy produkujące armaturę łazienkową, działające w Polsce, zapewniają szeroki wybór. To między innymi modele o zaokrąglonych kształtach, owalne czy prostokątne. Dużym zainteresowaniem cieszą się wspomniane wanny wolnostojące, na urokliwych nóżkach, które wprowadzą powiew luksusu do każdego aranżowanego pomieszczenia. Postaw na jeden z modeli wolnostojących i zamień swoją łazienkę w wyjątkowe miejsce relaksu.

Klasyczna biel to najlepszy wybór

Wszystkie nasze produkty występują w uniwersalnym kolorze białym – to pasujące do każdej łazienki wanny. Polskie wnętrza z pewnością zyskają na swojej elegancji, kiedy zastosują Państwo w nich elementy stylu skandynawskiego, aktualnie bardzo cenionego przez Klientów na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszymi doradcami.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF