Producent wanien do zabudowy, wolnostojących

Nawet do niewielkiej łazienki można wnieść odrobinę luksusu, a praktyczne rozwiązanie nie musi oznaczać konwencjonalnego. Wanny do zabudowy Marmite łączą ergonomię oraz atrakcyjny design. Odprężająca kąpiel może teraz być naprawdę długa, dzięki zdumiewającym właściwościom lanego marmuru do utrzymywania przyjemnie ciepłej temperatury wody.

Estetyczne wykonanie i przemyślany kształt wanien do zabudowy czyni z nich małe dzieła sztuki użytkowej. Marmite w tej dziedzinie nie ma sobie równych.

Przeważająca liczba osób wybiera do swoich łazienek wanny do zabudowy, ponieważ umożliwia to obudowanie ich według osobistych preferencji. Dzięki temu wpisze się w całość aranżacji, co ją znacznie uspójni. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych wzorów i kształtów wanien, dzięki czemu każdy może dobrać pasującą do wielkości pomieszczenia.

Marmite to producent wanien do zabudowy, które wykonane są z lanego marmuru. Do tej pory wanny były akrylowe bądź stalowe, jednak marmur wyróżnia się znacznie lepszymi cechami. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i odrapania, a dodatkowo łatwo utrzymać go w czystości. To wszystko sprawia, że wanna z tego materiału to inwestycja na długie lata i właśnie dlatego warto ją wybierać.

Wanny do zabudowy – klasyka zawsze w modzie

Chociaż wanny do zabudowy to rozwiązanie, które jest stosowane już od jakiegoś czasu, to wciąż cieszy się dużą się popularnością. Wynika to przede wszystkim z wielu różnych możliwości ich obudowy, pozwalając na dopasowanie ich do własnych pomysłów oraz potrzeb. Wanna może zostać zabudowana płytkami lub innymi materiałami. Taki sposób umożliwia montowanie i obudowywanie wanny nawet w najbardziej ekstrawagancki sposób. Oznacza to, że można umieścić ją na podwyższeniu i specjalnym podeście, osiągając stylowy efekt.

Jako producent wanien do zabudowy oferujemy wyposażenie do łazienki, które nie tylko wygląda estetycznie, ale jest przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, dzięki czemu zakupiona u nas armatura będzie służyć przez długie lata.

Lany marmur, z którego wykonujemy elementy wyposażenia do łazienek, charakteryzuje się przede wszystkim dużą odpornością mechaniczną. Dzięki temu wanny wolno stojące nie obtłuką się w trakcie montażu, a utrzymanie ich w czystości stanie się łatwością. Będzie to wygodne szczególnie wśród rodzin z dziećmi, ponieważ obudowana wanna jest wyjątkowo bezpieczna.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF