Wanna konglomeratowa, z konglomeratu producent

Rozwiązania wpasowujące się w oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz niecodzienny komfort podczas kąpieli. To wszystko zapewnia wanna z konglomeratu (lany marmur) od Marmite. Każda wanna konglomeratowa sygnowaną tą marką wyróżnia się niecodzienną formą, a także (na życzenie klientów) ultralekkimi ściankami – o grubości zaledwie 13 mm.

Wanny Marmite to modele przeznaczone do zabudowy, jak i wolnostojące, które ze względu na różnorodność form wpasują się do klasycznych oraz nowoczesnych łazienek.

Urządzając łazienkę, prędzej czy później staniemy przed dylematem i wyborem: wanna czy prysznic? Decyzja nie jest łatwa i zasadniczo jest kwestią indywidualną, jednak przed zakupem warto rozważyć jedną i drugą opcję. Jeśli zależy nam na tym, aby wieczorna kąpiel była przyjemnością i przynosiła odprężenie, doskonałym wyborem będzie wanna z konglomeratu lub innego materiału dostępnego na rynku. Zwłaszcza, gdy dysponujemy większą przestrzenią, taka decyzja może okazać się bardzo korzystna.

Przemyślany dobór wyposażenia łazienki

Remont łazienki nie odbywa się co roku, dlatego gdy już zaczynamy go robić, warto przemyśleć to dokładnie. Zakładamy, że takie pomieszczenie ma nam długo służyć, zachowując przy tym nienaganny wygląd, dlatego warto postawić na wysokiej jakości umywalki, brodziki czy wanny z konglomeratu. Dostępne w naszej ofercie produkty są wytrzymałe solidne. Wanna z konglomeratu zachowuje elegancki wygląd, be widocznych śladów użytkowania. To istotne zwłaszcza, gdy z łazienki korzystają dzieci.

Konglomerat – wysokiej jakości materiał

Wanna z konglomeratu to doskonałe rozwiązanie dla Twojego domu – świetnie wkomponuje się w styl każdej łazienki. W naszej ofercie przygotowaliśmy duży wybór produktów – proste, klasyczne, kwadratowe wanny lub wanny o finezyjnych kształtach. Takie rozwiązania świetnie sprawdzają się w nowoczesnych łazienkach. Każda z nich daje możliwość relaksującej kąpieli i umożliwi zrobienie amatorskiego SPA. Wanna z konglomeratu może znaleźć się na wyposażeniu domowej łazienki, ale także świetnie sprawdza się w hotelach, zwłaszcza tych o podwyższonym standardzie lub apartamentach.

Bogata oferta Marmite

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wannę z konglomeratu, ale również umywalkę do kompletu, która dopełni aranżację. Dodatkowo posiadamy w ofercie akcesoria uzupełniające – do wanien, brodzików czy umywalek oraz zestawy naprawcze, które zawsze warto mieć w pogotowiu w razie niespodziewanych usterek czy awarii.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF