Wanny wolnostojące producent

Zwykła łazienka czy pokój kąpielowy? Wanna wolnostojąca Marmite całkowicie odmieni aranżację tego najbardziej intymnego wnętrza, wnosząc do niego romantyczne tchnienie. Elegancki design projektów Marmite będzie w przypadku wanny dodatkową ucztą dla zmysłów. Materiał, z jakiego została wykonana – lany marmur, przedłuży przyjemność kąpieli, ponieważ utrzymuje ciepło, a woda przez długi czas nie straci swojej temperatury.

W prezentowanej kolekcji znalazły się wanny wolnostojące o klasycznych, minimalistycznych kształtach, jak i wyszukanych, ozdobnych, do łazienki w stylu glamour.

Długie i relaksujące kąpiele w wannie to coś, co wielu z nas bardzo lubi. Szczególnie, jeśli wanna jest dużych rozmiarów i można się w niej bez najmniejszego problemu położyć. To na pewno najlepszy sposób, żeby odprężyć się po całym dniu, poczytać książkę i odstresować. Właśnie dlatego tak wielu jest miłośników długich kąpieli w wannach. To sprawia, że rynek proponuje dużo modeli i wzorów urządzeń sanitarnych, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do swoich wnętrz.

Coraz większą popularnością cieszą się wanny wolnostojące, producent Marmite specjalizuje się w ich dystrybucji. Tym, co wyróżnia je spośród innych produktów, jest przede wszystkim wysoka jakość materiałów. Nasze wanny wolnostojące wykonujemy z lanego marmuru, dzięki czemu charakteryzują się nie tylko eleganckim, a jednocześnie klasycznym wyglądem, ale przede wszystkim wysoką odpornością, która jest jedną z największych zalet materiału, jakim jest marmur. Jako producent wanien wolnostojących oferujemy naszym klientom najwyższą jakość.

Wanna wolnostojąca – gdzie znajdzie zastosowanie?

Wanny wolnostojące to niewątpliwie wciąż nowość na rynku. Niewiele osób ma możliwość zamontowania ich w swoich łazienkach, ponieważ wymagają odpowiedniej ilości miejsca. Klienci, którzy mają duże łazienki mogą zdecydować się właśnie na wolnostojącą wannę, która na pewno będzie wyglądała gustownie.

Wanna wolnostojąca to rozwiązanie bardzo praktyczne, ponieważ nie wymaga wykonywania dodatkowej obudowy oraz jest bardzo łatwa w utrzymaniu porządku. Doskonale będzie wyglądać między innymi w łazienkach na poddaszu lub w hotelach z dużymi, przeszklonymi szybami.

Tego rodzaju wanny sprawdzą się zarówno do nowoczesnych łazienek, ale też klasycznych, dzięki swojej prostym liniom. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór wanien wolnostojących, które są dostępne w różnych wzorach, a nawet odcieniach. Zachęcamy do wyboru najlepszego modelu dla siebie.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF