Producent umywalek podblatowych

Estetyczne, łatwe do utrzymania w czystości, nowoczesne. Umywalki podblatowe wpisują się nie tylko w minimalistyczne aranżacje. Lany marmur pozwala osiągnąć niezwykle cienki profil oraz dowolne kształty umywalek podblatowych.

Różnorodność wzornictwa, ale także kolorystyki oraz niestandardowych struktur w ofercie producenta Marmite otwiera zatem całą gamę możliwości do zaprojektowania wymarzonej łazienki. Lany marmur przez wiele lat nie traci eleganckiego wyglądu, wnosząc nieustannie do wnętrza powiew luksusu i prestiżu.

Kiedy urządzamy naszą łazienkę, dużą uwagę przywiązujemy do wyboru wanny, prysznica czy możliwości, jakie mogą dać zamontowane w nich hydromasaże. Więcej czasu poświęcamy także na wybór ładnego wzoru płytek czy dodatków łazienkowych, pomijając niestety najważniejsze elementy wyposażenia, takie jak chociażby umywalki. To błędne myślenie, ponieważ odpowiednio dopasowana może stanowić ciekawe uzupełnienie wnętrza.

Jako producent wyrobów z lanego marmuru oferujemy szeroki wybór umywalek, które z powodzeniem można zamontować w każdej łazience. W naszym sklepie dostępne są różne wzory, dzięki czemu każdy bez problemu odnajdzie swój styl, w jakim chce urządzić pomieszczenie. Co więcej, oferowane przez nas umywalki wyróżniają się nie tylko dużą wytrzymałością, ale przede wszystkim eleganckim wyglądem. Możliwość uzyskania z marmuru wielu różnych kolorów i wzorów sprawia, że jest to materiał coraz częściej wybierany do produkcji elementów wyposażenia łazienek.

Umywalka podbaltowa – czy sprawdzi się w każdej łazience?

Rodzajów oferowanych przez nas umywalek jest wiele. Jednymi z nich są umywalki podblatowe, które różnią się trochę konstrukcją od innych. Montuje się je w całości w szafkach łazienkowych lub bezpośrednio pod blatem, którzy jest przymocowany do ściany. Chociaż umywalka podblatowa zajmuje sporo miejsca w szafce, wiele osób decyduje się właśnie na takie rozwiązanie.

Wynika to przede wszystkim z estetyki, ponieważ w takim przypadku cała armatura jest schowana. Widoczna jest tylko misa umywalki, co zwiększa funkcjonalność. Umywalki podblatowe cieszą się coraz większą popularnością nie tylko ze względu na ich estetykę, ale przede wszystkim z powodu wygody ich użytkowania. Tworzą one z blatem jeden element, co zapobiega rozchlapywaniu wody, szczególnie w domach, w których mieszkają dzieci.

Jako producent umywalek podblatowych oferujemy szeroki wybór wzorów oraz kolorów.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF