Umywalki z marmuru, umywalka marmur

Dlaczego warto zdecydować się na umywalkę łazienkową Marmite? Jednym z czynników decydujących o zakupie jest z pewnością materiał oraz jakość wykonania. Podobnie jak umywalki z marmuru, produkty przez nas oferowane są wyprodukowane w znacznej większości z dolomitu, czyli skały obecnej na naszej planecie od 250 milionów lat. Korzystając z dolomitu, który następnie jest oczyszczany i mielony, możemy tworzyć umywalki o szlachetności bliskiej do tej, jaką reprezentuje klasyczna, luksusowa umywalka z marmuru.

Umywalki. Marmur, ceramika – co wybrać?

Stawiając na nasz firmowy konglomerat, czyli Mineral Composite Marmite, mają Państwo pewność doskonałego, „kamiennego” wyglądu, a także niezwykłej trwałości, udowodnionej w testach. Znacznie wyższa odporność na uderzenia, częste przecież przy codziennej eksploatacji łazienki – tym wyróżniają się nasze umywalki. Marmur, konglomerat, ceramika – wybierając jednak którykolwiek z tych materiałów, musimy także pamiętać o planowanym przeznaczeniu umywalki oraz stylowym designie, dostosowanym do charakteru wnętrza, które urządzamy.

Z uwagi na przeróżne zastosowania i potrzeby naszych Klientów, w ofercie Marmite znalazły się:
  • umywalki nablatowe, które łatwo można zamontować na płycie o odpowiedniej powierzchni;
  • umywalki meblowe, spójne z właściwie dobraną szafką pod umywalkę i stanowiące jej przedłużenie;
  • umywalki wiszące, które można dowolnie zamontować do ściany;
  • niewielkie umywalki toaletowe, doskonałe do małych pomieszczeń toaletowych (WC) i posiadające przede wszystkim wartość funkcjonalną;
  • bardzo modne obecnie umywalki posadzkowe (kolumnowe), idealne do luksusowych wnętrz i pomieszczeń, które montowane są na podłodze.
Niezależnie jednak od typu produktu, staramy się zawsze zaprezentować naszym Klientom ponadprzeciętny design, który wyróżnia nas pośród konkurencji. Jako że wywodzimy się z rynku szwedzkiego, minimalistyczne i piękne wzornictwo to wartości, jakimi kierujemy się zawsze. 40-letnie doświadczenie w produkcji oraz skłonność do ciągłych innowacji i szerokie zaplecze technologiczne sprawiają, że systematycznie dostarczamy naszym Klientom najlepsze umywalki oraz inne części wyposażenia łazienek na rynku.

Nowy wymiar luksusu

Tak jak kiedyś umywalki z marmuru były uważane za szczyt luksusu i elegancji, tak teraz umywalki wykonane z promowanego przez nas materiału Mineral Composite zyskują sobie grono zwolenników jako gustowne, trwałe oraz ekskluzywne. Warto wspomnieć, że umywalki z konglomeratu są bardziej odporne na uderzenia niż te z lanego marmuru. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF