Umywalki nablatowe z kamienia

Wyposażenie łazienek tworzone przez Marmite zachwyca opływowymi liniami i dużą ilością dostępnych form. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy umywalki nablatowe z kamienia o designie tradycyjnych mis i wanienek oraz warianty prostokątne. Dostępnych jest także wiele rozwiązań podwieszanych oraz kolumnowych. Prezentowane produkty mogą mieć różne zabarwienia i faktury. Oprócz śnieżnej bieli, nasze umywalki nablatowe z kamienia dostępne są w tak interesujących odcieniach, jak matowy biały top solid, pergamon, alpejski czy evermite white. Miłośnikom ciemnych barw polecamy natomiast odcienie szarości, czarny one o eleganckim połysku, szykowny czarny top granite lub grafitowy top solid. Wśród faktur, poza gładkim jak jedwab flat stone, umywalki nablatowe z kamienia Marmite mogą mieć fakturę typu leaf, lava lub bamboo. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami umieszczonymi w zakładce Materiał.

Dlaczego nasze umywalki nablatowe z kamienia są tak wyjątkowe?

Urok proponowanego przez nas wyposażenia do łazienek i duża ilość dostępnych wariantów to efekt zastosowania materiału Mineral Composite, umożliwiającego tworzenie niemal dowolnych kształtów i struktur. Marmite opracowało technologię, dzięki której stało się czołowym europejskim producentem brodzików, wanien i umywalek nablatowych z kamienia – lanego marmuru pozwalającego przekraczać granice w projektowaniu.

Mineral Composite nie tylko zachwyca urokiem naturalnego kamienia, ale jest też bardzo praktyczny. Wszelkie drobne rysy czy zadrapania dają się łatwo usuwać za pomocą zestawu naprawczego udostępnianego przez Marmite. Dzięki temu łazienki Klientów końcowych mogą się pięknie prezentować przez wiele lat – umywalki nablatowe z kamienia i pozostałe produkty Marmite będą długo wyglądać jak nowe. Tworzone przez nas elementy wyposażenia znacząco przewyższają inne dostępne na rynku rozwiązania również pod względem odporności na uderzenia.

Razem z naszymi Klientami zamieniamy łazienki w eleganckie, piękne i praktyczne przestrzenie. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF