Producent umywalek podwójnych

Przy porannej toalecie każda minuta jest na wagę złota. Tak prozaiczne czynności jak mycie zębów czy makijaż mogą wywoływać niepotrzebny stres i napięcia wśród domowników. Producent umywalek podwójnych Marmite podpowiada – dzielenie się łazienką sprawi, że dzień zacznie się pozytywnie.

Umywalki podwójne znajdą zastosowanie w łazience przy sypialni lub pokoju dziecięcym. Bogaty wybór umywalek podwójnych z kolekcji Marmite pozwoli na dopasowanie ich do aranżacji o przeróżnej stylistyce.

Łazienka to niewątpliwie jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. To tutaj rozpoczynamy dzień od porannej toalety oraz kończymy wieczornym myciem zębów. Bardzo często zdarza się, że te czynności wykonujemy wspólnie z różnymi osobami. Może to być na przykład mąż, żona lub dzieci. Jedno jest pewno – codzienne czynności realizowane wspólnie, np. mycie zębów, mogą sprawiać dużo radości.

W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będą umywalki podwójne, które ułatwiają domownikom poranną toaletę. Chociaż rozwiązanie to nie jest jeszcze popularne, to wciąż przybywa jego zwolenników. Producent umywalek podwójnych, jakim jest Marmite, wyróżnia się wyrobem elementów wyposażenia łazienek, które wykonane są z lanego marmuru. Dzięki temu wszystkie oferowane produkty charakteryzują się wysoką odpornością na zniszczenia mechaniczne oraz łatwością w utrzymaniu czystości.

Umywalki podwójne – dlaczego warto?

W tradycyjnych mieszkaniach zazwyczaj montowana jest jedynie jedna umywalka. Jednak coraz częściej można także spotkać umywalki podwójne, które są bardzo funkcjonalne. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim w łazienkach przy sypialni, dzięki czemu para może wspólnie odbywać codzienną toaletę. To również świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Mycie zębów z rodzeństwem bądź rodzicami może być przecież fantastyczną zabawą.

Najczęściej umywalki podwójne występują w kształcie prostokąta, dzięki czemu łatwo je umieścić zarówno na ścianie, jak i na blatach czy szafkach. Ze względu na swoje rozmiary najlepiej sprawdzą się w łazienkach o dużej powierzchni, ponieważ nie będą w ten sposób zabierać cennego miejsca.

Oferowane przez nas umywalki podwójne wykonane są z lanego marmuru, co oznacza, że łatwo jest utrzymać je w czystości, a także uchronić przed mechanicznymi uszkodzeniami. To szczególnie ważne, zwłaszcza jeśli w domu są dzieci.

Chociaż umywalki podwójne nie będą pasować do każdej łazienki, to jednak jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które jest coraz częściej stosowane.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF