Umywalki owalne nablatowe

Umywalka to jeden z podstawowych składników każdej łazienki. Nie dziwi więc fakt, że jej wybór jest dla wielu osób sporym wyzwaniem. Warto zadbać, aby tak ważne urządzenie sanitarne było nie tylko funkcjonalne, ale również nowoczesne i estetyczne. Wszystkie te cechy łączą umywalki owalne nablatowe, które w naszym sklepie dostępne są w różnych kolorach i wzorach.

Czym wyróżniają się umywalki owalne nablatowe?

Jak sama nazwa wskazuje, umywalki owalne nablatowe montowane są na samej powierzchni szafki. Takie rozwiązanie od razu przykuwa uwagę odbiorców. Ostatnimi czasy stało się więc jednym z ciekawszych pomysłów aranżacyjnych w łazience. Umywalki owalne nablatowe dostępne są w różnych rozmiarach. Kupując tego rodzaju urządzenie sanitarne warto pamiętać o tym, że im będzie ono węższe, tym musi być głębsze. Kierując się taką zasadą można mieć się pewność, że nie straci na swojej funkcjonalności. Umywalka umieszczona na blacie budzi skojarzenia z elegancją i klasą. Idealnie sprawdzi się zatem w nowoczesnych wnętrzach – zarówno tych mniejszych, jak i większych.

Atuty, jakie mają umywalki owalne nablatowe

Wśród wielu zalet wyróżnić można m.in. praktyczność. Umywalki owalne nablatowe charakteryzują się bowiem tym, że na powierzchni szafki, na której się znajdują, można jeszcze postawić najpotrzebniejsze akcesoria. Jeśli będą one skomponowane z całym wystrojem łazienki, nada to całemu pomieszczeniu charakterystycznego designu. Umywalki owalne nablatowe są także łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Zapewniają one również pełen komfort użytkowania.

Bateria też musi robić wrażenie

Piękna umywalka to nie wszystko. Jak powszechnie wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, dlatego wybierając umywalki owalne nablatowe, trzeba również dobrać odpowiednio baterię. Dobrze dopasowana armatura wpłynie na efekt końcowy urządzenia i właśnie z tego powodu nie można traktować jej po macoszemu. Umywalki owalne nablatowe pięknie prezentują się zwłaszcza w połączeniu z bateriami stojącymi, które umieszcza się obok samej ceramiki. Warto przyjrzeć się jednak z bliska ich rozmiarom. Zbyt duża odległość między misą a wylewką będzie sprzyjała rozchlapywaniu się wody po blacie, zbyt mała z kolei utrudni utrzymanie czystości tego miejsca. Długość należy zatem bezwzględnie dostosować do szerokości samej umywalki.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF