Umywalki nowoczesne

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Człowiek spędza w niej sporo czasu. Niezwykle ważne jest więc zaprojektowanie jej w taki sposób, aby w pełni spełniała wszelkie potrzeby użytkowników. W parze z funkcjonalnością powinien iść również oryginalny design, który nada pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. W celu uzyskania takiego efektu przy zakupie poszczególnych elementów wyposażenia warto postawić na umywalki nowoczesne. Są one praktyczne i zarazem bardzo stylowe.

Trendy w nowoczesnych umywalkach

Światowi projektanci wnętrz ciągle poszukują ponadczasowych rozwiązań. Z tego powodu zlewy łazienkowe nabierają coraz to oryginalniejszych kształtów. Firma Marmite, jako czołowy europejski producent urządzeń sanitarnych, idzie z duchem czasu, proponując swoim Klientom różnorodne nowoczesne umywalki. W ofercie znaleźć można m.in. zlewy meblowe, kolumnowe, nablatowe czy wiszące. Charakteryzuje je wielość form. Bez problemu można zakupić umywalki prostokątne, kwadratowe, owalne czy asymetryczne. Dodatkowym atutem są wyjątkowe kolory urządzeń. Proponujemy nowoczesne umywalki w odcieniach szarości, czerni, beżu czy bieli. Dzięki tak bogatemu asortymentowi łatwo jest dopasować zlewy łazienkowe do swojej toalety.

Jak wybrać nowoczesną umywalkę?

Szeroka gama produktów, oferowanych przez firmę Marmite, skłania do namysłu. Wiele osób zastanawia się, które z urządzeń sprawdzi się w ich łazience najlepiej. Niestety nie ma na to uniwersalnej rady. Nowoczesna umywalka musi bowiem być dopasowana do możliwości aranżacyjnych danego pomieszczenia. W przestronnych wnętrzach lepiej postawić na umywalki nablatowe. Przyciągają one uwagę i są ciekawym elementem wystroju. Mniejsze łazienki wymagają już dbałości o zachowanie przestrzeni. W tym przypadku bardziej sprawdzą się zatem np. umywalki wpuszczane w blat. Tworzą one bowiem harmonijną bryłę i umożliwiają zaoszczędzić trochę miejsca.

Wytrzymałość na wagę złota

Bardzo ważnym czynnikiem przemawiającym za zakupem nowoczesnej umywalki jest także jej trwałość. Firma Marmite zadbała jednak również o tę kwestię. Urządzenia wykonane są z lanego marmuru. To bardzo wytrzymały materiał, który sprawia, że umywalki są odporne na jakiekolwiek zarysowania. Dodatkowym atutem jest łatwość w utrzymaniu ich w nieskazitelnej czystości. Nie potrzeba tu zatem silnych środków chemicznych, aby urządzenia przez długi czas cieszyły oczy użytkowników.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF