Producent umywalek łazienkowych

Marmite od lat projektuje i wytwarza umywalki łazienkowe, które zdobią wnętrza wielu łazienek, wyróżniając się najwyższą jakością i elegancją formy. Do wyboru stylistyka: nowoczesna, współczesna, tradycyjna. Szeroka oferta kształtów, wymiarów i kolorów Marmite pozwoli dobrać umywalkę, która idealnie zintegruje się z aranżacją całej łazienki.

Umywalki wiszące, nablatowe, podblatowe i meblowe. Bez względu na rodzaj, pozostają one przez wiele lat po prostu piękne i ponadczasowe. Producent umywalek łazienkowych Marmite proponuje również brodziki i wanny z konglomeratu, także w gotowych połączeniach stylistycznych.

Aranżacja całej łazienki niewątpliwie zabiera dużo czasu. Dobranie odpowiednich elementów wyposażenia, które będą do siebie pasować, wymaga znalezienia całej armatury, a następnie jej zamontowanie. Wiele osób, kupując cały sprzęt, nie zwraca uwagi na jego aspekty techniczne, kierując się jedynie kwestiami estetycznymi. To duży błąd, ponieważ są to produkty, których używa się na co dzień. Właśnie dlatego wybierając umywalki łazienkowe, należy wziąć pod uwagę nie tylko ich estetykę, ale również materiały, z którego zostały wykonane. Dzięki temu posłużą one długie lata.

Marmite to producent akcesoriów i elementów wyposażenia łazienek, które wykonane są z lanego marmuru. To materiał, który charakteryzuje się przede wszystkim dużą wytrzymałością oraz odpornością na zniszczenia i zarysowania. Coraz więcej elementów dekoracyjnych do łazienek wykonanych jest właśnie z lanego marmuru, który zapobiega zniszczeniom.

Umywalka łazienkowa – jak wybrać odpowiednią

Na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju umywalek. W zależności od pomysłu aranżacji łazienki, miejsca do dyspozycji i indywidualnego gustu można wybrać taką umywalkę, która będzie najodpowiedniejsza. Jako producent umywalek łazienkowych posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór.

Nasi klienci mogą wybierać umywalki wiszące, które doskonale sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Takie umywalki podwieszane często się montuje. Umywalki nablatowe będą świetnie wyglądać w dużych łazienkach, umieszczone na szafce lub bezpośrednio na blacie.

Umywalka łazienkowa powinna być dopasowana do indywidualnych gustów każdego, kto decyduje się na urządzanie łazienki. Właśnie dlatego w naszej ofercie klienci znajdą szeroki wybór umywalek wykonanych z lanego marmuru, które można w prosty sposób zaaranżować według własnego pomysłu oraz możliwości aranżacji. Jako producent umywalek łazienkowych zachęcamy do wyboru tej, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF