Umywalki, umywalka bez przelewu

W ofercie Marmite znajdą Państwo również umywalki bez przelewu. To między innymi serie Aino, Barbro czy Elaine. Wszystkie prezentowane produkty są utrzymane w odcieniach bieli, dzięki czemu doskonale komponują się z wystrojem każdej łazienki, niezależnie od dominującego stylu. Umywalki bez przelewu Marmite posiadają również zróżnicowane kształty, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Pośród tego typu produktów znalazły się umywalki o kształtach zaokrąglonych, kwadratowych, prostokątnych, oryginalne i stylowe misy, a także modne aktualnie umywalki posadzkowe (nazywane też kolumnowymi).

Umywalki bez przelewu dostępne w ofercie Marmite

Poza typowymi umywalkami z przelewem, służącym do odprowadzania wody, prezentujemy Państwu także bardziej minimalistyczne modele bez przelewu. Warto wspomnieć o wyjątkowym materiale, z którego korzystamy w produkcji naszej armatury łazienkowej, ponieważ to właśnie on pozwala nam przekraczać kolejne projektowe bariery oraz wprowadzać produkty o nowoczesnych, niespotykanych wcześniej kształtach.

Trwałość przede wszystkim

Mineral Composite – bo tak nazywa się materiał, jakiego używamy – to rozwiązanie ekologiczne i naturalne, a zarazem niezwykle solidne. Materiał składa się bowiem w większości z dolomitu – skały występującej na Ziemi od milionów lat. Doskonale dopracowany proces oczyszczania oraz mielenia skały to nasz sprawdzony sposób, aby dostarczyć Klientom trwały i wytrzymały finalny produkt.

Nasze autorskie badania wykazały, że umywalki bez przelewu, wanny oraz inne elementy armatury wykonane ze wspomnianego konglomeratu są dużo bardziej odporne na stłuczenia czy pęknięcia niż popularna ceramika czy lany marmur. Warto pamiętać, że elementy wyposażenia naszej łazienki są nieustannie narażone na potencjalne uszkodzenia – w porannym roztargnieniu czy w wyniku wieczornego zmęczenia łatwo jest upuścić na umywalkę na przykład buteleczkę z perfumami. Wybierając umywalki bez przelewu Marmite, mają Państwo pewność, że armatura nie ulegnie uszkodzeniu. Z kolei drobne zarysowania łatwo jest naprawić, korzystając z produktu Repair Kit Marmite.

Szeroka oferta umywalek

Jako że pośród naszych propozycji znalazły się umywalki nablatowe, meblowe, kolumnowe, WC i wiele innych, mają Państwo szansę dobrać idealny produkt do swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami oraz zdjęciami zamieszczonymi w serwisie – nasze umywalki bez przelewu niewątpliwie przypadną Państwu do gustu.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF