Umywalka konglomeratowa, z konglomeratu producent

Umywalki o niepowtarzalnych formach, wysmakowanym designie, klasycznie eleganckie lub przekornie nowoczesne. Konglomerat daje nieograniczone możliwości projektantom, a klienci doceniają go za gromadzenie ciepła, odporność na uszkodzenia i łatwość utrzymywania w czystości.

Umywalka z konglomeratu należy do podstawowego wyposażenia łazienki, będąc jednocześnie finezyjnym elementem dekoracyjnym. Wprowadza do wnętrza elegancję i ciepło. Producent Marmite prezentuje w tym zakresie bogatą ofertę wzorniczą, kolorystyczną oraz różne struktury wykończenia powierzchni.

Najbardziej podstawowym elementem wyposażenia łazienki czy WC jest umywalka. Nie może jej zabraknąć w żadnym mieszkaniu, ale także publicznej toalecie. Z racji tego, że to właśnie przy niej myjemy ręce, zęby czy opłukujemy twarz, istotne jest, aby umywalka z konglomeratu lub innego tworzywa była funkcjonalna. Oczywiście najważniejsze, aby była zamontowana w odpowiednim miejscu, a dostęp do niej był ułatwiony. Jednak istotny jest również sam kształt umywalki, który w zestawieniu z kranem nie utrudniałby dostępu do zlewu. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze umywalki z konglomeratu – klasyczne lub wyróżniające się nowoczesnym designem.

Konglomerat – wysokiej jakości tworzywo

Konglomerat jest bardzo wdzięcznym materiałem, jeśli chodzi o tworzywo, z jakiego powstają elementy wyposażenia łazienki. Przede wszystkim jest podatny na formowanie, dzięki czemu producent ma większe pole manewru, gdy projektuje różnorodne kształty umywalek z konglomeratu. Dzięki temu można wybierać spośród klasycznych zlewów lub zdecydować się na bardziej wyszukaną formę, która będzie świetnym akcentem hotelowej łazienki czy restauracyjnej ubikacji. Szczególnie że posiadamy również większe modele dostosowane do zamontowania dwóch kranów.

Funkcjonalne wyposażenie łazienki

Wybierając umywalkę z konglomeratu, warto zastanowić się nad tym, w którym miejscu będzie przymocowana. Mamy modele, które montuje się do ściany, umywalki z podstawką, ale także narożne, świetnie sprawdzające się w niewielkich pomieszczeniach. Okrągłe modele to propozycja dla osób ceniących sobie niebanalny wystrój, a dla tych, którzy chcą mieć pod ręką najpotrzebniejsze kosmetyki proponujemy umywalkę z konglomeratem z dodatkową półką gwarantującą funkcjonalność. W ten sposób możemy zaoszczędzić rano parę minut na wyciąganiu z szafek odpowiednich preparatów kosmetycznych.

Bogata oferta Marmite

W naszej ofercie znajdują się nie tylko umywalki z konglomeratu, ale także wanny, brodziki czy akcesoria łazienkowe. Wśród naszych produktów znajduje się także zestaw naprawczy – idealny na nieprzewidziane sytuacje. Zachęcamy do zakupów.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF