Umywalka łazienkowa, umywali łazienkowe

Czym powinna wyróżniać się dobra umywalka łazienkowa? Na pewno finezyjnym, ale również doskonale dopasowanym do wnętrza kształtem. Niezależnie, czy planujemy zaaranżować wystrój klasyczny czy nowoczesny, z pewnością doskonale sprawdzą się w łazience produkty w stylu skandynawskim. Dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę szwedzkiej marki Marmite, w której dominują minimalistyczne umywalki łazienkowe oraz inne produkty armatury.

Umywalki łazienkowe – nablatowe, meblowe i inne

Grunt to możliwość wyboru. Bowiem na pewno wizja każdego z nas na aranżację łazienki nie jest taka sama. Niektórzy skłaniają się w kierunku tradycyjnej umywalki łazienkowej wiszącej, inni marzą o nablatowej, a jeszcze inni chcą stworzyć spójną konstrukcję składającą się z umywalki oraz zamontowanej tuż pod nią szafki. To wszystko jest możliwe przy skorzystaniu z oferty Marmite. Wszystkie wymienione typy produktów mogą Państwo obejrzeć na stronie. Jeśli zależy Państwu na designie, którego nie znajdzie się w wielu innych mieszkaniach, warto postawić na oryginalne projekty producenta.

Solidna umywalka łazienkowa z konglomeratu

Sekretem wytrzymałości umywalek Marmite jest wykonanie ich w znacznej mierze z naturalnego surowca – dolomitu. Opracowane i sprawdzone przez lata metody pozwalają nam skutecznie i efektywnie oczyszczać oraz mielić skały dolomitowe, a następnie tworzyć z materiału kształty dotychczas nieznane w dziedzinie armatury łazienkowej. Pokrycie specjalistyczną warstwą nanocoat, na którą składa się utwardzająca żywica, wyselekcjonowany pigment oraz cząsteczki kwarcu to niezawodny sposób, aby tworzyć umywalki łazienkowe o doskonałym kolorze, połysku, a przede wszystkim trwałości.

Wytrzymałość na przypadkowe uderzenia, jaką zapewniają nasze umywalki łazienkowe z kompozytu, to jedna z głównych cech, jaka powinna zachęcić Państwa do zakupu produktu. Przypadkowe potrącenie dozownika z mydłem, pojemnika na szczoteczki czy szklanki, może niejednokrotnie spowodować pęknięcia na powierzchni umywalki – zwłaszcza ceramicznej czy z lanego marmuru. Będzie to dużo mniej prawdopodobne w przypadku produktu, jakim jest umywalka łazienkowa Mineral Composite.

Zapraszamy do wyboru odpowiedniej umywalki do swojego wnętrza. W kategorii znalazły się także małe i funkcjonalne umywalki toaletowe. W ofercie dostępne modele z przelewem, bez oraz z przelewem zewnętrznym.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF