Producenci wanien, wanny producent

Wyposażenie Twojej łazienki teraz może być jeszcze ciekawsze – dzięki propozycjom, jakie oferują producenci wanien. Asortyment armatury łazienkowej jest coraz szerszy i obejmuje wiele produktów w stylu skandynawskim. To między innymi wykonane z Mineral Composite wanny wolnostojące, które kojarzą nam się przede wszystkim z filmami oraz luksusowymi wnętrzami. Teraz taka wanna może znaleźć się także w Twoim domu. Ekologiczny i trwały materiał, wykonany w większości z dolomitu, to gwarancja ekskluzywnego wyglądu, a także wyższej niż w przypadku ceramicznej armatury trwałości. Producent wanien Marmite oferuje szeroką gamę wanien wolnostojących i do zabudowy, jakie niewątpliwie trafią w usta klientów prywatnych, architektów wnętrz i dekoratorów, którym bliski jest minimalizm, elegancja oraz styl skandynawski. Poznaj najlepsze wanny. Producent tych elementów armatury pragnie zaprezentować Ci najnowsze propozycje na swojej stronie.

Stylowe wanny. Producent Marmite przedstawia modele wolnostojące z konglomeratu

Jako czołowy i posiadający ponad 40-letnie doświadczenie producent wanien ze Szwecji, Marmite przedstawia doskonale zaprojektowane, przez najlepszych fachowców, wanny wolnostojące oraz do zabudowy. Warto mieć na uwadze, że aktualnie, ponownie te pierwsze cieszą się większym powodzeniem. Polecamy modele w całości zabudowane oraz te stojące na nóżkach, z przelewem oraz bardziej minimalistyczne – bez przelewu. Wiele produktów z tej kategorii zostało wyposażone także w tak zwany przelew zewnętrzny.

Najlepsze projekty wanien

Pozostawmy jednak na chwilę kwestie techniczne i przyjrzyjmy się niezwykłym kształtom, jakie prezentują wanny z kompozytu Marmite. Odważne, zaokrąglone oraz bardziej geometryczne rysy to niewątpliwie zalety i styl, jakim mogą poszczycić się tylko najlepsi producenci wanien. Jako wieloletni producent wanien, a także innych wyrobów związanych z armaturą do łazienek, doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobór materiału (który w przypadku Marmite jest również optymalny) i wysoka trwałość to nie wszystko. Niezwykle istotne dla wymagającego Klienta są również: nowoczesny i ponadczasowy design, wygoda i ergonomia produktów. I to właśnie staramy się naszym Klientom zapewniać.

Jeśli oczarowały Państwa modele na rzeźbionych nóżkach z serii Romance lub ostre, prostokątne wanny Carmel, zapraszamy do kontaktu z nami oraz zakupu. Tylko z Marmite masz gwarancję elegancji, trwałości i świetnego połysku wanien.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF