Producent brodzików prysznicowych

Marmite jako producent brodzików prysznicowych dzięki swym rozwiązaniom może zaproponować klientom nową jakość w zakresie aranżacji funkcjonalnych i pięknych łazienek. Do ich produkcji marka stosuje lany marmur pozwalający na tworzenie form niespotykanych na rynku.

Brodziki prysznicowe są dostępne w kilku opcjach struktury – np. skała, kamień, drewno, a także koloru – np. biały, czarny, grafitowy, beżowy i wiele innych. Brodziki Marmite są utrzymane w klasycznej, jak i nowoczesnej stylistyce.

Łazienka jest tym pomieszczeniem, w którym spędzamy znaczną część naszego czasu w ciągu dnia. Aranżując tę przestrzeń, powinniśmy pamiętać też o tym, że będzie nam służyła przez długie lata. Warto wybierać najwyższej jakości materiały, które będą trwałe nawet przy intensywnym użytkowaniu. Jako producent brodzików prysznicowych proponujemy najlepsze rozwiązania w zakresie urządzania łazienki. Lany marmur, z którego powstają nasze brodziki, to materiał podatny na tworzenie różnych form. Dzięki temu nasze produkty odznaczają się nie tylko wysoką jakością, ale i ciekawym designem.

Wytrzymałe i eleganckie brodziki łazienkowe

Na rynku jesteśmy znani jako solidny producent brodzików prysznicowych, które z łatwością zamontujesz w wybranym przez Ciebie miejscu. Gładka powierzchnia jest jednocześnie zabezpieczona przed ślizganiem się, dzięki czemu możesz bezpiecznie brać prysznic i cieszyć się orzeźwiającą kąpielą każdego dnia. Na pierwszym miejscu stawiamy na funkcjonalność, dlatego jako producent brodzików prysznicowych wybieramy najlepsze materiały, ale równie ważna jest dla nas estetyka. Nasze produkty – brodziki, umywalki czy wanny odznaczają się nienagannym wyglądem, który sprawia, że łazienka będzie się pięknie prezentować.

Do domowej łazienki i nie tylko

Nasze produkty znalazły się już w wielu domach, ale także obiektach użyteczności publicznej. Kierujemy swoją ofertę również do właścicieli hoteli czy siłowni. Eleganckie brodziki, które proponujemy, są utrzymane w klasycznej stylistyce przy zachowaniu prostej formy. Jednocześnie idziemy z duchem czasów, dlatego nasze produkty charakteryzują się nowoczesnym designem, który dopasowany jest do współczesnych trendów wnętrzarskich.

Ceniony na rynku producent

Jako producent brodzików prysznicowych oferujemy różne materiały, z których wykonujemy nasze produkty. W ofercie znajdują się urządzenia z kamienia, skały oraz drewna. Przygotowaliśmy także szeroki wybór barw, pozwalających na dopasowanie brodzików do łazienek w niemalże każdym stylu. Przykładowo białe, czarne lub grafitowe elementy doskonale wkomponują się w wystrój wnętrza, bez względu na to, czy będzie to nowoczesne pomieszczenie hotelowe czy bardziej klasyczny styl wnętrz mieszkania.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF