Owalne umywalki nablatowe

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia łazienki jest umywalka. Odgrywa ona niezwykle ważną rolę nie tylko w kwestii higienicznej, ale również aranżacyjnej. Jej wygląd niejednokrotnie rzutuje na odbiór całego pomieszczenia, dlatego konieczny jest wybór odpowiedniego do całości modelu. Ostatnimi czasy jednymi z najmodniejszych urządzeń sanitarnych są owalne umywalki nablatowe. To ciekawe rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdej łazience.

Łazienkowe trendy – popularne owalne umywalki nablatowe

Wiele osób sięga po owalne umywalki nablatowe z powodu ich wyjątkowego designu, który nadaje łazience niepowtarzalnego charakteru. Tego rodzaju urządzenie montuje się na blacie szafki, dzięki czemu zyskuje się sporo przestrzeni, jaką można wykorzystać na inne cele. Powierzchnię blatu można zagospodarować na przechowywanie akcesoriów łazienkowych, biżuterii czy często używanych kosmetyków. Owalne umywalki nablatowe są łatwe w utrzymaniu czystości i bez jakichkolwiek przeszkód można montować je zarówno w większych, jak i mniejszych pomieszczeniach.

Jakie owalne umywalki nablatowe wybrać?

Modelem najczęściej wybieranym dla nowoczesnych stylizacji są owalne umywalki nablatowe. Takie rozwiązanie przełamuje wrażenie industrialnej surowości wnętrza, nadając mu przy tym bardzo subtelnych zarysów. Owalne umywalki nablatowe można podzielić na te ze specjalnym otworem na armaturę i bez. W przypadku misy z otworem warto postawić na baterie sztorcowe. Niezwykle ciekawie prezentują się jednak owalne umywalki nablatowe bez takiego zagłębienia. Wówczas można skomponować je z bateriami stawianymi również na blacie. Podkreślają one nowoczesny design łazienki, nadając jej niepowtarzalnego charakteru.

Z czego mogą być wykonane owalne umywalki nablatowe?

Tego typu urządzenia sanitarne mogą być stworzone z różnego rodzaju materiałów. Popularne stają się owalne umywalki nablatowe z kompozytów. Konglomerat jest trwały i odporny na jakiekolwiek uszkodzenia. Atutem jest także łatwość w utrzymaniu czystości.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF