Nowoczesne zlewy łazienkowe

Zaprojektowanie nowoczesnej oraz dopasowanej do własnych potrzeb łazienki nie jest proste. Pod uwagę trzeba wziąć wiele aspektów i elementów wyposażenia, które będą wpływały na późniejszy komfort użytkowania. Wśród nich wyróżnić można m.in. brodziki, wanny czy nowoczesne zlewy łazienkowe. Zwłaszcza te ostatnie wymagają poświęcenia uwagi i dokonania wyboru, adekwatnego do własnych preferencji oraz oczekiwań.

Kształt dopasowany do pomieszczenia

Pierwszym aspektem, nad którym trzeba się zastanowić przy wyborze nowoczesnego zlewu łazienkowego, jest jego wielkość oraz kształt. Firma Marmite oferuje swoim Klientom szeroki asortyment umywalek o różnych formach, jakie z łatwością można wkomponować w przestrzeń toalety. Wszystko zależy jedynie od specyfiki danego wnętrza. Komfort użytkowania zapewnia nowoczesny zlew łazienkowy o szerokości od 60 do 70 cm. Jeśli chodzi o sam kształt, to musi być on dopasowany do aranżacji całego pomieszczenia. W surowych i chłodnych kolorystycznie wnętrzach sprawdzi się umywalka prostokątna. Do nietypowych łazienek warto postawić na zlewy asymetryczne. Owale pasują z kolei do nowoczesnych i ciepłych kolorystycznie pomieszczeń.

Jaki nowoczesny zlew łazienkowy wybrać?

Poza samym kształtem istotny jest także wybór mocowania. Producent nowoczesnych zlewów łazienkowych Marmite oferuje urządzenia, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Umywalki wiszące będą doskonałym rozwiązaniem dla posiadaczy niewielkich wnętrz. Ci, którzy mają do dyspozycji większy metraż, mogą zdecydować się na nablatowe nowoczesne zlewy łazienkowe. Przyciągają one uwagę i nadają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. W ofercie Marmite dostępne są również umywalki wpuszczane w blat. Są niezwykle praktyczne i łatwo jest je utrzymać w czystości. W przypadku wyboru tego modelu warto pamiętać jednak o istotnej zasadzie – im są one głębsze, tym lepiej jeśli będą węższe. W przeciwnym wypadku może dojść do zachwiania proporcji i niekomfortowego korzystania z takiego urządzenia.

Rodzaj materiału też ma znaczenie

Firma Marmite oferuje swoim Klientom nowoczesne zlewy łazienkowe wykonane z lanego marmuru. Taki materiał, dzięki zawartemu w nim napełniaczowi węglowemu, gwarantuje niezwykłą trwałość urządzeń. Zlewy są odporne na zarysowania i przez długi czas utrzymują wysoki połysk oraz gładkość. Budulec jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, a jego specyfika nie zmusza do używania silnych środków chemicznych w celu utrzymania czystości. Przy wykonywaniu nowoczesnych zlewów łazienkowych stosujemy najnowszą technologię, dzięki której nasze produkty są najwyższej jakości.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF