Niezwykłe umywalki

Czy można pogodzić użytkową funkcję zlewów łazienkowych z niepowtarzalnym designem, który nada całemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru? Z produktami firmy Marmite jest to jak najbardziej możliwe. Jako jeden z wiodących producentów urządzeń sanitarnych mamy do zaoferowania swoim Klientom niezwykłe umywalki, które są trwałe, eleganckie i bardzo funkcjonalne.

Produkty najwyższej jakości

Jednym z naszych najważniejszych celów jest satysfakcja Klientów z oferowanych przez nas produktów. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można niezwykłe umywalki, które sprawdzą się w każdej łazience. Szeroka gama produktów pozwoli dobrać urządzenie do własnych preferencji. Umywalki dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach. Rozmaite systemy mocowania sprawiają, że sprawdzą się one w różnego rodzaju pomieszczeniach – od mniejszych, po większe.

Trwałość niezwykłych umywalek

Materiał, z którego wykonane są prezentowane przez nas zlewy łazienkowe to lany marmur. Takie tworzywo gwarantuje niezwykłą trwałość produktów. Są one odporne na zarysowania czy obicia. Lany marmur ułatwia dodatkowo utrzymanie czystości. To tworzywo nowoczesne i w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Dowolność form i systemu zawieszeń

Produkty firmy Marmite dostosowane są do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Proponujemy wyłącznie niezwykłe umywalki, które sprawdzą się w każdej przestrzeni – zarówno mniejszej, jak i większej. W naszej ofercie dostępne są m.in. okrągłe, kwadratowe czy prostokątne zlewy łazienkowe, które mają różne systemy mocowania. Wybór zależny jest od własnych preferencji, a także możliwości aranżacyjnych.

Mnogość barw na wyciągnięcie ręki

Jako jedna z wiodących marek urządzeń sanitarnych na rynku wiemy, że zlewy łazienkowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia. Tworząc nasze niezwykłe umywalki zadbaliśmy więc o to, aby idealnie komponowały się one z pomieszczeniami Klientów. Poza różnymi kształtami czy systemem zawieszania oferujemy także możliwość wyboru koloru danego urządzenia. Oprócz tradycyjnej bieli, nasi Klienci mogą zdecydować się również m.in. na grafit, szarość, czerń czy beż.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF