Konglomerat

Marmite proponuje nowoczesne, piękne i eleganckie elementy wyposażenia łazienki wykonane z konglomeratu. Zastosowana przez nas technologia pozwala na przygotowanie unikalnych kształtów – zgodnych z minimalistycznym designem lub klasycznym szykiem. Proponujemy umywalki w formie podwieszanych mis oraz modne modele nablatowe. Obok opływowych form oferujemy projekty kwadratowe i prostokątne, na jeden lub dwa krany. Konglomerat pozwala nam również na wykonywanie efektownych wanien w formie tradycyjnej, nowoczesnej oraz… w stylu romantycznej klasyki. Stałym elementem naszej oferty są także brodziki – zaokrąglone lub prostokątne, z odpływem umieszczony z boku, na środku albo wzdłuż krawędzi.

Unikalne barwy – konglomerat w wielu odmianach

Opracowana przez Marmite technologia Mineral Composite daje projektantom pełną wolność tworzenia. Wykorzystywany przez nas konglomerat pozwala na uzyskanie niepowtarzalnych, zachwycających form! Ważną estetyczną zaletą produktów Marmite jest również możliwość wyboru barwy wśród wielu interesujących odcieni. Nasze umywalki dostępne są w śnieżnej bieli, odmianach beżu i stylowych szarościach, a także w eleganckiej czerni matowej lub błyszczącej. Natomiast wanny z konglomeratu to zarówno biały evermite, snow white, jak i biały mat, a także ręcznie wykańczany wariant z połyskiem czarnym na zewnątrz, a białym wewnątrz – pożądany przez najbardziej wymagających odbiorców. Pod względem ilości opcji kolorystycznych, umywalkom i wannom nie ustępują również nasze brodziki – dostępne m.in. w białym macie, odcieniu pergaminowym, snow white, grafitowym, stone grey oraz czarnym granicie.

Naturalne struktury kamienia i drewna

W przypadku brodzików i umywalek, nasi Klienci mogą zdecydować nie tylko o barwie, ale również o strukturze. Konglomerat pozwolił nam na uzyskanie faktur inspirowanych naturalnym kamieniem oraz drewnem. Brodziki dostępne są w opcjach rock, stone oraz wood, a także w finezyjnym wariancie waves i nietypowym dots. Umywalki z kolei mogą prezentować gładką powierzchnię flat stone lub tak wyjątkowe struktury, jak lava, leaf oraz bamboo.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF