Duże wanny

Piękna, duża wanna to cudowna ozdoba łazienki, a kąpiel, w której można wygodnie wyciągnąć nogi jest znakomitym sposobem na relaks w weekend lub po pracy. W ofercie Marmite dostępne są duże wanny idealne dla wszystkich miłośników błogiego relaksu w gorącej wodzie. Zapraszają one do kąpieli wyjątkowymi formami – proponujemy zarówno proste, klasyczne opcje, jak i modele o finezyjnej linii.

W jaki sposób naszym projektantom udało się osiągnąć tak niezwykłe kształty? Jest to zasługa nie tylko designerskiego kunsztu, ale również niezwykłego materiału Mineral Composite. To właśnie technologia lanego marmuru sprawia, że nasze duże wanny są w stanie przybierać zachwycające formy w rękach utalentowanych twórców. W efekcie powstaje eleganckie i nowoczesne wyposażenie, które od lata zdobi przestrzeń w łazienkach wyposażanych przez naszych Klientów.

Eleganckie duże wanny dopasowane do stylu łazienki

Wystarczy rzucić okiem na naszą ofertę, by zauważyć, w jak wielu wariantach dostępne są nasze duże wanny. Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki Materiał, w której umieszczone zostały nazwy dostępnych struktur i kolorów. Wanny Marmite mogą kusić gładką bielą lub białym matem, a także odcieniem evemite oraz śnieżnobiałym snow white. Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy specjalną propozycję – wanny z połyskiem białym od wewnątrz a czarnym na zewnątrz, wykonane w technologii ręcznego wykańczania.

Wytrzymałość lanego marmuru

Nasi Klienci cenią duże wanny Marmite również za wysoką wytrzymałość. Testy odporności nie pozostawiają złudzeń – Mineral Composite dużo lepiej znosi zderzenia z przypadkowo spadającymi przedmiotami niż konkurencyjne materiały. W dodatku drobne zarysowania i zadrapania można łatwo zlikwidować. Użytkownikom naszych produktów udostępniamy zestaw naprawczy Repair Kit Marmite wraz z instrukcją pozwalają na proste usunięcie powstałych niedoskonałości. To oznacza, że umywalki, brodziki i wanny Marmite po wielu latach będą prezentować się równie efektownie jak w momencie zakupu.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF