Brodziki z kamienia

Elegancka i praktyczna łazienka wymaga dbałości o każdy szczegół. Wszystkie elementy aranżacyjne wnętrza powinny ze sobą współgrać, tworząc tym samym harmonijną całość. Bardzo ważny jest wybór odpowiednich urządzeń sanitarnych, które muszą być nie tylko designerskie, ale również funkcjonalne. Firma Marmite proponuje Klientom właśnie takie produkty. Na uwagę zasługują w szczególności brodziki z kamienia, które nadadzą łazience szyku i oryginalności.

Jakie brodziki z kamienia oferujemy?

Jako czołowy europejski producent urządzeń sanitarnych wiemy, że potrzeby naszych Klientów są bardzo różne. Z tego powodu w naszym asortymencie znaleźć można szeroką gamę brodzików z kamienia o wielu kształtach czy kolorach. W ofercie znajdują się m.in. brodziki prostokątne, czy półokrągłe. Mają one różne głębokości, dlatego łatwo jest je dopasować do możliwości swojego pomieszczenia. Brodziki z kamienia dostępne są w kilku kolorach – czarnym, szarym, grafitowym o strukturze skały czy drewna. Idealnie wkomponowują się one w przestrzeń łazienki, nadając jej niepowtarzalnego designu.

Wytrzymały materiał, gwarantujący trwałość urządzenia

Oferowane przez nas brodziki wykonane są z lanego marmuru. To materiał, który umożliwia nam tworzenie produktów najwyższej jakości. Nasze brodziki z kamienia są trwałe oraz odporne na wszelkie zarysowania. Łatwo jest je utrzymać w czystości, a w razie przypadkowego zrzucenia na nie jakichś przedmiotów, nie trzeba obawiać się, że można je łatwo uszkodzić. Brodziki z kamienia mają nowoczesny wygląd i są niezwykle funkcjonalne. To rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej łazience.

Oszczędność w domu

Zwolennicy pryszniców, decydując się na wybór brodzika z kamienia, mogą liczyć także na dodatkowe oszczędności. Natrysk jest ekonomicznym rozwiązaniem, które znacząco ogranicza zużycie wody. Ponadto jest również higieniczny – woda na bieżąco usuwana jest z brudem. Brodziki z kamienia są także niezwykle praktyczne. Zajmują mało miejsca, dlatego idealnie sprawdzą się zwłaszcza w niewielkich gabarytowo pomieszczeniach.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF