Producent brodzików w posadzce

Marmite jako producent brodzików w posadzce wykorzystuje do ich wytworzenia wyjątkowy ze względu na swe właściwości materiał. Jest nim lany marmur, który po pierwsze – gromadzi ciepło i tym samym podnosi komfort kąpieli. Po drugie – jest podatny na barwienie, po trzecie – można mu nadawać dowolną strukturę. Tym samym brodzik w podłodze może występować w kilku odcieniach szarości, beżu oraz kolorze czarnym i mieć fakturę przypominającą drewno, skałę albo kamień naturalny.

Marmite oferuje brodziki zróżnicowane pod względem rozmiarów i swą formą wpisujące się w klasyczny oraz nowoczesny design.

Urządzanie łazienki to niewątpliwie bardzo przyjemne zajęcie, szczególnie jeśli robimy to po raz pierwszy. Chociaż jest to niewątpliwie ekscytujące, to jednak należy dokładnie przemyśleć każdy szczegół. Jest to bowiem pomieszczenie, które powinno służyć przez długie lata i to samo tyczy się wszystkich produktów sanitarnych, które się w nim znajdują.

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia są niewątpliwie brodziki i dotyczy to szczególnie tych osób, które preferują szybki prysznic w zastępstwie długich kąpieli w wannie.

Jako producent brodzików i całego wyposażenia łazienki oferujemy produkty, które są wykonane z lanego marmuru. Jest to bardzo wytrzymały materiał, który wyróżnia się dużą odpornością na zniszczenia i zarysowania, dzięki czemu coraz więcej osób wybiera go do swoich wnętrz. Co więcej, marmur jest również łatwy w utrzymaniu czystości, co jest szczególnie wygodne w przypadku łazienek. W naszej ofercie znajdują się brodziki, charakteryzujące się wyjątkowym materiałem, ale też wyglądem, dzięki czemu doskonale będą pasować do różnego rodzaju wnętrz.

Brodzik w podłodze – czy to dobry pomysł?

Obecnie coraz powszechniejszy jest brodzik w podłodze, czyli montowany w taki sposób, żeby znajdował się na równej powierzchni razem z płytkami. Mają płaską powierzchnię oraz nie posiadają żadnego progu pomiędzy podłogą, a brodzikiem. Jest to nie tylko wygodne i praktyczne rozwiązanie, ale również bardzo nowoczesne. Brodzik w podłodze to niewątpliwy hit na rynku, który w ostatnich latach zyskał sporo miłośników.

Odpowiednio zamontowany wygląda estetycznie, ale jednocześnie pozwala uzyskać efekty większej powierzchni. Co więcej, łatwo utrzymać go w czystości, a także nie zabiera dużo miejsca oraz nie krępuje ruchów. Tego rodzaju brodziki doskonale sprawdzą się we wszystkich rodzajach łazienki, a są szczególnie praktyczne dla osób niepełnosprawnych.

Jako producent brodzików prysznicowych zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF