Brodziki prysznicowe z konglomeratu

Dawno minęły już czasy, kiedy w przypadku instalacji kabiny prysznicowej, byliśmy skazani tylko na wysokie, mało estetyczne brodziki. Nowoczesne brodziki prysznicowe z konglomeratu, które oferuje szwedzka firma Marmite, to dyskretne, subtelne i płaskie produkty, doskonale wpasowujące się w aranżację każdej eleganckiej łazienki – niezależnie od stylu, w jakim ją urządzamy. Minimalizm prezentowanych projektów sprawia, że brodzik odpowiednio dopełni każdą kabinę prysznicową.

Brodziki prysznicowe z konglomeratu Mineral Composite

Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonujemy brodziki prysznicowe Marmite. To ekologiczna mieszanka naturalnego dolomitu, pokryta warstwą utwardzającą nanocoat, złożoną z żywicy, pigmentu, jaki nadaje pożądaną barwę oraz cząsteczek kwarcu, odpowiedzialnych za dyskretny połysk. Dzięki temu materiałowi brodziki prysznicowe z konglomeratu stają się jednym z najbardziej odpornych na uderzenia i uszkodzenia elementów armatury łazienkowej. Testy oraz certyfikaty potwierdzają wysoką trwałość produktów doskonałych w kontakcie z wodą oraz ich wyższość nad armaturą ceramiczną, a także wykonaną z lanego marmuru. Jeśli poszukują zatem Państwo stylowych, eleganckich, ale zarazem solidnych brodzików, to warto postawić na rozwiązania proponowane przez producenta Marmite.

Dopasowanie do aranżacji

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda łazienka jest inna. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo brodziki prysznicowe z konglomeratu w różnych kształtach. To przede wszystkim modele kwadratowe, prostokątne oraz zaokrąglone – do bardziej fantazyjnych aranżacji. Poszczególne modele prezentowane na naszej stronie internetowej i wchodzące w skład naszej aktualnej oferty, różnią się między sobą również typem odpływu – to między innymi klasyczny, okrągły odpływ, jak i bardziej nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania, na przykład długie, prostokątne odpływy, które dobrze odbierają wodę, ale zapewniają również mniejszy poślizg na większej części powierzchni brodzika.

W ofercie Marmite znajdą Państwo przede wszystkim brodziki prysznicowe z konglomeratu, w których pokryciu dominuje szlachetna i ponadczasowa biel – pasująca do każdej domowej łazienki oraz pokoju kąpielowego. Niektóre brodziki charakteryzują się wyraźną strukturą (Anastacia, Adele), a inne są gładkie, a przez to jeszcze bardziej uniwersalne. Zapraszamy także do zakupu pasujących umywalek oraz stylowych wanien. Warto zapoznać się także z testami wytrzymałości produktów oraz przyznanymi certyfikatami.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF