Producent brodzików posadzkowych

Doceniany w całej Europie producent brodzików posadzkowych. Marmite zajmuje się także wytwarzaniem wanien i umywalek w oparciu o wykorzystanie lanego marmuru. W przypadku brodzików, zastosowanie tego materiału wpływa na jakość kąpieli. Lany marmur akumuluje ciepło, czyniąc ten codzienny rytuał wyjątkowym przeżyciem.

Brodzik w posadzce może mieć biały, ale także szary, grafitowy, beżowy kolor. Podobnie jest z jego strukturą. W tym zakresie Marmite może zaproponować swym klientom m.in. kamień, drewno, skałę. Wszystko to można połączyć w brodzik posadzkowy o klasycznej lub nowoczesnej formie.

Coraz więcej osób ceni sobie nowoczesne i proste rozwiązania w swoich wnętrzach. Dotyczy to także łazienek, które są przecież jednymi z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. Właśnie dlatego urządzając ją, należy dokładnie wszystko przemyśleć, aby mogła nam służyć przez lata.

Marmite to producent akcesoriów oraz sprzętu do łazienek, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Są one bowiem produkowane z konglomeratu, czyli kamienia powstałego z marmuru. Dzięki temu wyróżniają się właściwościami, zapewniającymi im odporność na zarysowania czy uszkodzenia mechaniczne.

W naszej ofercie posiadamy między innymi brodziki posadzkowe, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych łazienkach. Jest to element nośny, który ma wytyczone spadki oraz możliwość swobodnego odpływu wody. Montuje się go w posadzce, na równi z płytkami, co daje możliwość uzyskania efektu większej przestrzeni. Szczególnie, jeśli brodzik posadzkowy ma kolor zbliżony do odcienia płytek podłogowych.

Brodzik posadzkowy – czy sprawdza się w łazienkach?

Brodzik od producenta Marmite to produkt najwyższej jakości. Posiada całkową szczelność, a także skuteczny odpływ wody, dzięki czemu nie ma obawy, że woda będzie rozlewała się po całej łazience. Co więcej, brodziki posadzkowe charakteryzują się dużą wytrzymałością na ciężar oraz brak jakichkolwiek barier. Dzięki temu są to produkty, które nadają się do zastosowania w prysznicach, z których korzystają osoby niepełnosprawne lub mające problemy z poruszaniem się.

Brodzik w posadzce jest prosty i szybki w montażu, co sprawia, że coraz więcej osób wybiera go do swojego domu. Takie rozwiązania są bardzo popularne nie tylko w prywatnych łazienkach, ale również w centrach rekreacyjnych czy SPA. Ich uniwersalność sprawia, że bez problemu można je dopasować do łazienek urządzonych w różnym stylu. Co więcej, brodziki posadzkowe będą doskonale współgrać z płytkami, a dodatkowo zostawią pewną swobodę w aranżacji łazienki.

Zachęcamy wszystkich klientów do zapoznania się z nasza ofertą.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF