Producent brodzików antypoślizgowych

Marmite to czołowy w skali Europy producent brodzików antypoślizgowych wykonanych z lanego marmuru. Tego rodzaju materiał ma wyjątkowe właściwości, np. pochłania ciepło, dzięki czemu kąpiel staje się jeszcze przyjemniejszym doznaniem.

Na życzenie klientów brodzik antypoślizgowy Marmite może zostać wykonany w kolorze innym niż biały i w niestandardowej fakturze. Producent proponuje m.in. brodziki antypoślizgowe w czarnej, beżowej, grafitowej, szarej barwie oraz o strukturze drewna lub naturalnego kamienia. Aranżacja wymarzonej łazienki staje się coraz bardziej dostępna.

Urządzanie czy remontowanie łazienki to niewątpliwa przyjemność. Jednak wbrew pozorom to wcale nie takie łatwe zadanie, jak mogłoby się zdawać. Wynika to z faktu, że większość kwestii należy przemyśleć dużo wcześniej, ponieważ późniejsze zmiany mogą być trudne do wykonania. Dotyczy to między innymi wyboru odpowiedniej wanny czy prysznica. Taką decyzję należy dobrze przeanalizować, a przede wszystkim sprawdzić, co dany producent ma do zaoferowania.

Specjalizujemy się w produkcji profesjonalnego sprzętu do łazienki. Jest on nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim bezpieczny i funkcjonalny. Wiele osób często o tym zapomina, kierując się przy wyborze jedynie wyglądem danego produktu, a nie praktycznością. Dostępne w naszej ofercie brodziki antypoślizgowe wykonane są z lanego marmuru. Odpowiednia powłoka zapobiega ślizganiu się po mokrej powierzchni, dzięki czemu ryzyko przewrócenia się pod prysznicem lub wannie jest znacznie mniejsze.

Brodziki antypoślizgowe – co warto o nich wiedzieć?

Wyróżniamy się wysoką jakością jako producent. Brodzik antypoślizgowy oferowany przez nas to profesjonalny wyrób. Każdy, wyprodukowany przez nas brodzik antypoślizgowy może być z powodzeniem wykorzystywany w różnych łazienkach. Połączenie estetyki oraz funkcjonalności sprawiają, że elementy sanitarne można z powodzeniem zastosować w łazienkach urządzonych w różnym stylu.

Takie brodziki antypoślizgowe stosujemy bowiem zarówno w wannach, jak i prysznicach. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, ale przede wszystkim troską o bezpieczeństwo ich użytkowników. Brodziki antypoślizgowe wykorzystywane są w wannach wolno stojących, ale też takich pod zabudowę. Co więcej, występują o różnych kształtach, więc nawet wchodzenie do mokrej wanny i wychodzenie z niej nie będą stanowić problemu.

To doskonałe rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w trakcie kąpieli dzieci, ale również osób starszych. Dzięki temu codzienna kąpiel czy prysznic będą nie tylko przyjemnością, ale również staną się bezpieczne.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF