Armatura do łazienek

Marmite to producent armatury, który ma swojej ofercie doskonałe umywalki, wanny, brodziki oraz potrzebne akcesoria do ich montażu. Armatura do łazienek w ofercie producenta jest całościowo wykonana z nowoczesnego materiału Mineral Composite. To w pełni naturalny oraz ekologiczny konglomerat, bazujący w dużej mierze na dolomicie – czyli znanej nam wszystkim skale. Dolomit zostaje w specjalistyczny sposób oczyszczony oraz zmielony, aby następnie mogła powstawać z niego najwyższej jakości armatura do łazienek o nowoczesnych i stylowych kształtach.

Armatura do łazienek z Mineral Composite

Konglomerat, z którego wykonana jest armatura do łazienek Marmite, pokryty zostaje specjalną warstwą nanocoat, odpowiedzialną za doskonały kolor oraz odpowiedni połysk. Proponowane przez firmę wanny, umywalki czy brodziki to nie tylko produkty stylowe, ale także wysoce odporne na uszkodzenia – bardziej niż armatura ceramiczna. To jeden z powodów, dla którego warto zainteresować się wyrobami Marmite i stworzyć wymarzoną łazienkę z ich wykorzystaniem.

Na naszej stronie znajdą Państwo certyfikaty oraz testy potwierdzające odporność produktów na uszkodzenia w codziennych sytuacjach. Przedstawiamy też skuteczne metody czyszczenia i konserwacji. Warto wspomnieć, że Mineral Composite jest materiałem łatwym w naprawie – ewentualne drobne zarysowania można szybko zniwelować za pomocą preparatu Repair Kit Marmite, również dostępnego w naszej szerokiej ofercie.

Wanny, brodziki, umywalki i nie tylko

W ofercie zaprezentowanej na naszej stronie znajdą Państwo wanny wolnostojące oraz do zabudowy, umywalki toaletowe, meblowe, nablatowe i inne oraz płaskie, dyskretne brodziki. Dopełnienie oferty stanowią również akcesoria, które pozwalają na wygodny montaż naszych produktów. To między innymi wysokiej jakości syfony czy nóżki do wanny wolnostojącej.

Styl skandynawski na topie

Produkty Marmite reprezentują niezwykle modny styl skandynawski, który wyróżnia się minimalizmem, stonowanymi oraz jasnymi kolorami. Stwórz harmonijne, eleganckie pomieszczenie razem z armaturą do łazienek najwyższej klasy.

Armatura do łazienek naszej produkcji to wynik odpowiedniego doboru solidnego materiału, ponad czterdziestu lat doświadczenia oraz pracy najlepszych projektantów. Właśnie dzięki temu możemy dostarczać Państwu stylowe i eleganckie wanny, umywalki oraz brodziki. Zapraszamy do zakupów.
Pobierz katalog produktów
  POBIERZ
Wielkość 11 MB, format PDF